Afiliacja bezpośrednia - polecaj produkty i zgarniaj prowizję za każdy produkt zakupiony z twojego polecenia

 

Zostań afilientem i zarabiaj bez pośredników

 

Afiliacja w 3 prostych krokach

   Darmowa rejestracja 

* Przeczytaj nasze samouczki zapoznaj się z ogromem możliwości które pomogą Ci zachęcić klienta do zakupu. Zaloguj się do systemu i pobierz Twój unikatowy link do sklepu lub stwórz go, do wybranego produktu

* Pobierz swój kod rabatowy aby zachęcić twoich klientów do zakupu z przypisanym upustem.

* Pobierz swój unikatowy kod i poproś klientów aby podali go podczas rejestracji w sklepie wówczas ten klient będzie przypisany do Ciebie i otrzymasz prowizje z wszystkich jego zakupów w naszym sklepie

  Wybierz sposób w jakich chcesz zarabiać

* Linki Afiliacyjne - możesz je umieszczać na swojej stronie www na forach, social mediach, lub wysyłać e-mailem.

* Zachętę do zakupów poprzez rozdawanie kuponów rabatowych.

* Dzięki swoim partnerom, którzy podali Twój kod podczas zakładania konta.

 Sprawdzaj stan swojego konta na naszym sklepie

* Sprawdzaj stan swojego konta na naszym sklepie.

* Prowizja naliczy się automatycznie za każdy produkt, kupiony z Twojego linku kuponu lub kodu i będzie widoczna na Twoim koncie

* Śledź swoje dochody i polecaj nasz sklep i program afiliacyjny.

* Raz w miesiącu możesz zażądać wypłaty środków na konto bankowe lub pobrać bon na zakupy.

Afiliacja, czyli zarabianie na polecaniu 

W najprostszych słowach, afiliacja to zarabianie na polecaniu, gdzie wydawca zarabia otrzymując prowizję od sprzedaży polecanych online produktów ze sklepu reklamodawcy a reklamodawca zarabia, bo sprzedaje więcej w swoim sklepie dzięki poleceniom wydawcy.

Afiliacja – kto może zostać wydawcą?

Kiedyś były to możliwości wysokiego zarobku zarezerwowane dla wydawców posiadających strony internetowe z ogromną ilością odsłon lub też osób prowadzących popularnego bloga. W czasach wszech obecnych Social Mediów własna strona www nie jest już konieczna. Możesz publikować swoje treści i docierać do swojej grupy docelowej za pomocą konta na Facebooku, Instagramie, YouTube czy Pintereście. 

 A i to nie jest niezbędne, bo linki do polecanych produktów lub kody rabatowe przypisane do swojego konta można przesyłać znajomym mailem czy dowolnym komunikatorem online. Wydawcą afiliacyjnym może zostać każdy, kto prowadzi jakiekolwiek działania online, nawet na bardzo małą skalę.

Jak dokonać wypłaty zgromadzonych prowizji?

To bardzo proste! W naszym Programie nie ma  minimalnej sumy do wypłaty .  Przed pierwszą wypłatą należy skontaktować się z nami w celu aktywowania możliwości wypłaty i podać nr konta bankowego na które mają zostać przelane zarobione przez Ciebie środki.  Jest to jednorazowe działanie, przy każdej kolejnej wypłacie można już samodzielnie zgłaszać wypłaty klikając w swoim panelu opcję „wypłać”.

Afiliacja – dlaczego warto spróbować?

Teraz, kiedy już wiesz jak to wszystko działa, możesz zacząć swoją przygodę z zarabianiem online! Dlaczego warto postawić właśnie na afiliację? Przede wszystkim, przystępując do sieci afiliacyjnej nie ryzykujesz zupełnie niczym! Nie jesteś do niczego zobowiązany, a dzięki bogatej ofercie  z pewnością znajdziesz produkty, które zechcesz polecać. Poza tym, żywotność linków afiliacyjnych jest bardzo długa i mogą one samoczynnie zarabiać na Twoją prowizję.

Dlaczego my?

To proste pytanie a powodów jest kilka.

1. Najwyższe prowizje - płacimy naszym wydawcom a nie pośrednikom.

2.Oferujemy wszystkie najskuteczniejsze metody pozyskiwania klienta

- linki afiliacyjne 

- kupony rabatowe.

- kod polecający.

3 Będąc naszym partnerem otrzymasz do dyspozycji kupony rabatowe dla swoich klientów oczywiście ty też możesz robić zakupy z ich użyciem.

Zarabiasz podwójnie kupujesz taniej o wysokość rabatu a dodatkowo otrzymujesz prowizję.

4 Jesteś początkującym lub dopiero chcesz zacząć swoją przygodę z rynkiem afiliacyjnym, nauczymy Cię jak to robić skutecznie. 

5. Brak minimalnej kwoty wypłaty.